Zwroty:

Informujemy, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 2519), prowadząc sprzedaż wyłącznie drogą wysyłkową sklep Flisakmed.pl jest zwolniony z obowiązku wysyłania paragonów fiskalnych razem z zamówieniami. Dowód zakupu w postaci paragonu / faktury nie jest wymagany przy dokonywaniu zwrotu lub wymiany towaru bądź w przypadku składania reklamacji.

 1. Klient ma prawo zwrócić zakupione produkty bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od momentu otrzymania paczki. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, powinien posiadać kompletne, niezniszczone opakowanie, zabezpieczenia oraz dokumentację.
 2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Przedsiębiorcom w następujących przypadkach:
  • towary sprowadzane na specjalne zamówienie klienta.
 3. Sklep internetowy zastrzega, że wszelkie ślady używania towaru wyłączają możliwość odstąpienia od Umowy. Sprzedawany towar nie jest towarem do testowania. Działania, które będą wiązały się z przetestowaniem zakupionego towaru, wyłączają późniejszą możliwość odstąpienia od Umowy.
 4. W celu dokonania odstąpienia od Umowy i zwrotu towaru należy uprzednio skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Sklepu internetowego droga mailową na sklep@flisakmed.pl lub telefonicznie 512 114 457 i poinformować o chęci zwrotu towaru.
 5. Następnie należy wypełnić Formularz zwrotu (załącznik w formacie: PDF do edycji, PDF,JPG) i przesłać go na adres email sklep@flisakmed.pl
 6. Paczka powinna zawierać:
  • zwracane produkty,
  • wypełniony "Formularz zwrotu",
  • kopię faktury VAT,
  • Kartę gwarancyjną ( jeśli byłą dołączona do produktu).
 7. Zwracany towar Klient powinien odesłać na adres:

  Centrum Aktywnej Rehabilitacji Damian Flisak

             ul. 29 Listopada nr 9, 32-050 Skawina

       8. Koszt przesyłki zwrotnej klient ponosi we własnym zakresie.

Prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego używania produktu. Zgodnie z przepisami, jeśli zwracany produkt był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego kosztami umniejszenia jej wartości albo odmowie przyjęcia zwrotu.

 

W przypadku odstąpienia od umowy klient otrzymuje zwrot wpłaconej tytułem zakupu kwoty - ceny produktów z wyjątkiem wspomnianych wyżej kosztów zwrotu. Pieniądze zostaną odesłane tym samym sposobem, którym klient dokonał zapłaty. Nastąpi to niezwłocznie po otrzymaniu przez nas zwróconego zakupu.

Gwarancja:

 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez odpowiedniego producenta bądź dystrybutora. Treść oraz warunki gwarancji zostaną określone w dokumencie gwarancyjnym, wystawionym przez producenta oraz dołączone do sprzedawanego produktu.